piątek, 14 sierpnia 2020 08:57

Zdarzenie na drodze do Skorzęcina

 

W piątkowy ranek służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia, po godzinie 7 rano. Służby otrzymały wówczas powiadomienie o zdarzeniu, do którego miało dojść na tzw. obwodnicy Skorzęcina, prowadzącej do ośrodka. 

Na miejsce skierowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej na polu. Jak wkrótce ustalono, kierująca pojazdem miała zasłabnąć za kierownicą. W trakcie prowadzonych działań zasłabnął świadek zdarzenia, któremu również trzeba było pomóc. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował jedną osobę do szpitala na dalsze badania.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami.

źródło: OSP Skorzęcin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane