poniedziałek, 17 sierpnia 2020 11:27

1 nowe zakażenie

 

U kolejnej w ciągu ostatnich dwóch tygodni osoby z powiatu gnieźnieńskiego potwierdzono koronawirusa. Jak poinformował WUW, jest to mężczyzna.

W poniedziałkowe przedpołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem. W zestawieniu pojawiła się jedna osoba z powiatu gnieźnieńskiego - jest to 43-letni mężczyzna, który przebywa w izolacji domowej. 

Łącznie obecnie zakażenie potwierdzone ma 6 osób z naszego regionu, z czego 5 przebywa w izolatorium lub w szpitalu. Do tej pory koronawirusa w powiecie gnieźnieńskim stwierdzono u 183 osób z czego 175 jest wyleczonych, a 1 osoba zmarła. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane