poniedziałek, 24 sierpnia 2020 07:31

Kolejne zdarzenie drogowe w rejonie Skorzęcina

 
Kolejne zdarzenie drogowe w rejonie Skorzęcina źródło: OSP Skorzęcin

W niedzielny wieczór służby zostały zadysponowane do wypadku, do jakiego miało dojść na drodze prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia, po godzinie 19:30 na tzw. obwodnicy Skorzęcina, prowadzącej w kierunku ośrodka.

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na drodze doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych marki BMW oraz Renault, w wyniku którego oba pojazdy wypadły z jezdni. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał kierującą drugim z aut do szpitala na badania - nie odniosła ona poważniejszych obrażeń.

Działania zadysponowanych zastępów straży m.in. OSP Skorzęcin i OSP Witkowo ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz pojazdów. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Skorzęcin


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane