niedziela, 30 sierpnia 2020 12:59

Ciało mężczyzny ujawnione przy drodze

 

W sobotni wieczór służby zostały powiadomione o ujawnieniu ciała mężczyzny, leżącego przy drodze. Obok niego leżał rower.

Do zdarzenia doszło 29 sierpnia w godzinach wieczornych, na drodze prowadzącej z Wydartowa (gmina Trzemeszno) do Izdb, na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i mogileńskiego. Około godziny 21:00 do służb wpłynęło zgłoszenie od kierowcy samochodu osobowego o znalezionym przy jezdni leżącym rowerzyście.

Na miejsce, poza policją, przybył wezwany zespół ratownictwa medycznego - niestety stwierdzono już zgon 64-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Trzemeszno.

Wstępne ustalenia wskazują na zgon z przyczyn naturalnych, jednak wezwany na miejsce prokurator nakazał zabezpieczyć ciało do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane