czwartek, 10 września 2020 13:07

Śmiertelne potrącenie na ul. Witkowskiej

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartkowe południe na ul. Witkowskiej - na miejscu zginął pieszy.

Do zdarzenia doszło 10 września po godzinie 12.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Wolności doszło do potrącenia mężczyzny przechodzącego przez jezdnię, a następnie przejechała po nim naczepa. Pieszy zginął na miejscu.

W chwili obecnej przejazd z ul. Wolności w kierunku ul. Witkowskiej jest zablokowany. Na miejscu działania prowadzi policja, a na miejsce wezwany został prokurator w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.  Utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.

 


2 komentarzy

  • Link do komentarza Anna czwartek, 10 września 2020 14:37 napisane przez Anna

    Na tym skrzyżowaniu bardzo często dochodzi do kolizji drogowej. Przed laty było tam zaplanowane szersze skrzyżowanie, było by miejsce na prawoskręty, ale politycy potrafią spieprzyć dobre rozwiązania. Tereny na poszerzenie drogi były wykupione, a po wielu latach, w czasie gdy jest natężony ruch, zostały oddane w dziwnych okolicznościach. A my teraz w godzinach szczytu stoimy w korkach. Szkoda, że doszło do wypadku śmiertelnego. Kto za te nieprawidłowości odpowie.

  • Link do komentarza Robert czwartek, 10 września 2020 14:06 napisane przez Robert

    Wielka Tragedia zastanawiam się jak tam można kogoś potrącić są pasy i światła dużej szybkości nie ma także w razie niebezpieczeństwa nawet przy swoim zielonym świetle można skutecznie się zatrzymać wyrazy współczucia dla rodziny oraz przyjaciół.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane