piątek, 11 września 2020 17:37

Strzały przed marketem. Są zatrzymani

 

W piątkowe późne popołudnie doszło do awantury pod jednym z gnieźnieńskich sklepów. W trakcie tego miały paść strzały.

Do zdarzenia doszło 11 września przed godziną 17 na parkingu niedaleko sklepu z artykułami budowlanymi przy ul. Gdańskiej. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, na miejscu doszło do awantury między osobami, które przyjechały na miejsce busami. W pewnym momencie jedna z nich miała wyciągnąć broń i oddać strzały.

Powiadomione o zdarzeniu patrole policji skierowano na miejsce - wkrótce udało się zatrzymać oba pojazdy na ul. Biskupińskiej. W sprawie zatrzymano dwie osoby - na tę chwilę na miejscu trwają działania policji oraz oględziny miejsca zdarzenia. Do sprawy wrócimy.

Nowe informacje w sprawie: Awantura i strzały pod marketem - znamy szczegóły zajścia

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane