sobota, 12 września 2020 13:31

Kłęby dymu nad os. Skiereszewo

 
Kłęby dymu nad os. Skiereszewo zdjęcie nadesłane

W sobotnie południe gnieźnieńska straż pożarna została powiadomiona o pożarze zauważonym w rejonie bloku mieszkalnego, stojącego przy ul. Poznańskiej.

Do zdarzenia doszło 12 września, około godziny 12:30. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze śmietnika, stojącego przy budynku wielorodzinnym przy ul. Poznańskiej. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp JRG Gniezno, a w międzyczasie mieszkańcy informowali nas o słupie dymu, który był widoczny z daleka nad osiedlem. 

Po dotarciu strażaków okazało się, że ogniem objętych było już więcej śmietników, zlokalizowanych w rejonie ul. Warzywnej. Działania gaśnicze zostały zakończone po kilku chwilach.

 

Zdjęcie i film nadesłane od Czytelnika

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane