Wydrukuj tę stronę
niedziela, 13 września 2020 14:21

Nagranie z awantury pod marketem na Winiarach

 
Nagranie z awantury pod marketem na Winiarach kadr z nagrania

Wśród mieszkańców już krążą nagrania ze zdarzenia, które miało miejsce w miniony piątek na Winiarach. Na filmikach ujęto zarówno awanturę przed marketem, jak i zatrzymanie sprawców.

Do naszej redakcji dotarły filmy, nakręcone przez przypadkowe osoby obserwujące zajście, które miało miejsce w miniony piątek w późnych godzinach popołudniowych. Na pierwszym z nich widać fragment awantury, która - jak można zauważyć - rozegrała się na drogach prowadzących do galerii handlowej i sklepu budowlanego w rejonie Ronda im. Jacka Kaczmarskiego. Na nagraniu można zobaczyć, jak jedna z osób mierzy do drugiego z pojazdów, a następnie jest potrącana. Na drugim filmiku widać moment zatrzymania jednego z uczestników tego zajścia przez policję na ul. Biskupińskiej. Wypowiedzi postronnych osób zostały wyciszone.

 

Przypomnijmy iż w sprawie zatrzymano dwie osoby - mieszkańców powiatu wrzesińskiego. W ich samochodzie znaleziono nóż, kij do baseballa oraz trzy pistolety - dwa czarnoprochowe oraz jeden gazowy. Zajście wynikło z powodu sporu o zwrot pieniędzy za zakupione rasowe psy, które okazały się być chorowite. W wyniku dalszych działań na terenie powiatu wrzesińskiego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami odebrało z hodowli kilkanaście szczeniaków. Sprawa wciąż jest w toku. 

1 komentarz