czwartek, 17 września 2020 09:16

Stracił panowanie podczas hamowania

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w minioną środę na zjeździe w kierunku Wiaduktu Solidarności. 

Sytuacja miała miejsce 16 września, po godzinie 13. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący motorowerem, jadąc ul. Żwirki i Wigury w kierunku Wiaduktu Solidarności, na łuku drogi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu (zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych) i w wyniku nagłego hamowania stracił panowanie nad jednośladem, doprowadzając do jego wywrócenia. 

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowanego do szpitala w celu dokonania dalszych badań. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Paulina czwartek, 17 września 2020 11:43 napisane przez Paulina

    Redakcja Gniezno 24 może zajęłaby się faktem iż pomimo wypadku na terenie Gniezna karetka musiała dojechać aż z Witkowa. Ciekawe dlaczego? Może to byłby ciekawszy temat

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane