czwartek, 17 września 2020 10:06

Odbierz sadzonkę i zasadź swoje drzewko

 
Odbierz sadzonkę i zasadź swoje drzewko zdjęcie nadesłane

Nadleśnictwo Gniezno zaprasza po odbiór sadzonek drzew, które będzie można otrzymać w siedzibie w najbliższy piątek. W całym kraju rozdanych zostanie milion sadzonek.

Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce stale przybywa - obecnie zajmują one blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie.

W ramach tegorocznej, ogólnopolskiej akcji #sadziMY po raz kolejny mieszkańcy naszego regionu będą mogli otrzymać sadzonki drzew, które będzie można następnie zasadzić we własnym otoczeniu. Już w piątek 18 września od godziny 9 do 15 sadzonki będą rozdawane w siedzibie Nadleśnictwa Gniezno przy ul. Wrzesińskiej 83 (Las Miejski), ale także w siedzibach wszystkich innych nadleśnictw oraz regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane