sobota, 19 września 2020 14:49

Śmigłowiec LPR lądował na Kalinie

 

W sobotnie, wczesne popołudnie służby zostały wezwane na teren działek letniskowych w rejonie Kaliny.

W sobotę 19 września około godziny 14 na teren Kaliny został wezwany zespół ratownictwa medycznego. Konieczne było udzielenie pomocy mężczyźnie, który miał spaść z wysokości na ziemię.

Przybyły na miejsce ZRM udzielił pomocy poszkodowanemu, jednak okazało się iż jego obrażenia są na tyle poważne, że na miejsce musi zostać wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przybyła z Poznania maszyna lądowała pośrodku kompleksu działek - tymczasowe lądowisko na czas prowadzenia działań zabezpieczyli strażacy z JRG Gniezno i OSP Strzyżewo Smykowe. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Xyz sobota, 19 września 2020 16:05 napisane przez Xyz

    Jest błąd jest Jrg Gniezno i Jrg strzyzewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane