niedziela, 20 września 2020 11:58

Zgon poszkodowanego w sobotnim zdarzeniu

 

W szpitalu zmarł starszy mężczyzna, do którego wczoraj na Kalinę przyleciał śmigłowiec LPR - mężczyzna po upadku z wysokości był w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 19 września. Wówczas to służby ratunkowe zostały wezwane do starszego mężczyzny, który na jednej z działek letniskowych na Kalinie miał spaść z drabiny. Przybyły zespół ratownictwa medycznego zadecydował o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który po pewnym czasie wylądował pośrodku tego osiedla.

Po przybyciu maszyny ratownicy ze śmigłowca stwierdzili jednak iż nieprzytomny poszkodowany powinien trafić do lecznicy w Gnieźnie. W stanie krytycznym został tam przewieziony, ale obrażenia okazały się na tyle poważne, że niestety nie udało się uratować jego życia - jak potwierdziła nam policja, 76-letni mieszkaniec Gniezna zmarł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane