czwartek, 24 września 2020 13:35

Ciężarówka uderzyła w drzewo

 
Ciężarówka uderzyła w drzewo źródło: KPP Gniezno

W czwartkowe południe doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Kierujący na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło 24 września, po godzinie 12 na ul. Przemysłowej w Trzemesznie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód ciężarowy marki MAN z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na tę chwilę przypuszcza się, że mogło dojść do awarii w pojeździe.

Na miejsce zdarzenia przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przebadał kierującego na miejscu - nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Działania OSP Trzemeszno i JRG Gniezno ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, uszkodzonego pojazdu oraz udrożnienia drogi.

zdjęcia: KPP Gniezno

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane