poniedziałek, 28 września 2020 12:30

Poszukiwany ukrywał się w hotelu pod danymi... kobiety

 

46-letni mieszkaniec Gniezna, za którym organy ścigania wydały list gończy, jest już w rękach gnieźnieńskich policjantów. Mężczyzna był zameldowany w pokoju hotelowym na dane kobiety.

Gnieźnieńscy policjanci prewencji tym razem zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym. Za mężczyzną ponad roku temu organy ścigania wystawiły list gończy, a gnieźnieńscy policjanci prowadzili działania zmierzające do ustalenia miejsca jego pobytu i tym samym zatrzymania poszukiwanego.

W związku z pozyskaną informacją, mundurowi udali się do jednego z miejscowych hoteli, gdzie miał ukrywać się 46-latek. Podczas prowadzonych czynności mężczyzna został zatrzymany - co ciekawe, w pokoju hotelowym poszukiwany zameldowany był na... nazwisko kobiety. Jak się okazało, taka sztuczka nic nie dała, a mężczyzna został już przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał karę za posiadanie narkotyków.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane