poniedziałek, 28 września 2020 21:08

Komunikat Sanepidu w sprawie pociągu do Poznania

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie wystosowała komunikat, w którym zwraca się do osób, które w ostatnich dniach podróżowały określonymi pociągami z Poznania do Gniezna.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, że w czwartek 24 września ze stacji Gniezno do stacji Poznań Główny pociągiem Koleje Wielkopolskie (wyjazd z Gniezna o godz. 17.23) oraz w piątek 25 września ze stacji Poznań Główny do stacji Gniezno pociągiem REGIO (relacja do Bydgoszczy, wyjazd z Poznania godz. 7.51) podróżowała osoba, u której w minioną niedzielę 27 września potwierdzono zakażenie koronawirusem.

W związku z powyższym Sanepid prosi, aby wszystkie osoby podróżujące ww. pociągami w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w czasie do 7 października 2020 r., zgłaszały się do swoich lekarzy POZ.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane