wtorek, 29 września 2020 09:49

Tragiczny wypadek gnieźnian koło Torunia

 
Tragiczny wypadek gnieźnian koło Torunia źródło zdjęcia: Pomoc Drogowa J & J Hejnowicz s.c. Toruń 24h

W minioną niedzielę pod Toruniem doszło do wypadku z udziałem kilku pojazdów, w którym zginęła 22-letnia gnieźnianka. 

W minioną niedzielę 27 września krótko przed godz. 22:00 na trasie S-10 niedaleko wjazdu na autostradę pod Toruniem, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 22-latek kierujący osobową toyotą avensis jadąc od strony autostrady wyprzedzał ciężarowe volvo z naczepą. Podczas wykonywania tego manewru zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka skodą octavią. Następnie toyota uderzyła w pojazd ciężarowy oraz jadące za skodą opla insignię oraz audi A4. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka toyoty - mieszkanka Gniezna. Kierowca toyoty oraz kierująca skodą trafili do szpitala. 

Jak ustalili policjanci, żaden z kierowców nie był pod wpływem alkoholu. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

źródło: KMP Toruń

6 komentarzy

 • Link do komentarza Gnieźnianin niedziela, 11 października 2020 16:09 napisane przez Gnieźnianin

  Czytelnik a co tu wiedzieć? Zabił, musi odpowiedzieć. I kara ma być surowa.

 • Link do komentarza czytelnik poniedziałek, 05 października 2020 14:29 napisane przez czytelnik

  Niech Pani nie pisze jak nie wie. pozdrawiam

 • Link do komentarza Aga niedziela, 04 października 2020 12:38 napisane przez Aga

  25 lat!

 • Link do komentarza Eryk sobota, 03 października 2020 14:24 napisane przez Eryk

  Młody kierowca a uważał sie za mistrza no i zapłacił za to szkoda że nie sam. 40% kierowców powinno stracić natychmiast uprawnienia bo tylko zabijają nie winnych.

 • Link do komentarza Robert_gno wtorek, 29 września 2020 15:53 napisane przez Robert_gno

  Nie dosyć że gówniarz wyprzedzał na trzeciego i stworzył mega zagrożenie zakończone wypadkiem to jeszcze zabił niewinna dziewczynę !!!

 • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 29 września 2020 10:40 napisane przez rezigiusz

  Powiem tak często jeżdżę tą drogą i niestety ale ten fragment drogi jest owszem dobrej jakości lecz kierowcy tam zjeżdzający z A1 myślą iż nadal są na autostradzie i pędzą wyprzedzają na łeb na szyję. Mam parę filmów z kamery z auta jak wyprzedzający kierowcy wymuszają pierwszeństwo na kierowcach jadących z naprzeciwka. Tam są dlugie łuki drogi które daja kierowcą błędne złudzenie.

  Tragedia dla rodziny wielka i współczuję że tak młoda kobieta zgineła w wypadku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane