Wydrukuj tę stronę
piątek, 16 października 2020 11:06

Złodziej ma oddać rower, inaczej policjanci pokażą jego twarz

 
Złodziej ma oddać rower, inaczej policjanci pokażą jego twarz źródło: KPP Gniezno

Kilka dni temu sprzed budynku szkoły muzycznej przy ul. Mieszka I młody człowiek skradł rower zaparkowany przed tą placówką. Teraz policjanci stawiają mu warunki.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie związane z kradzieżą jednośladu, do której doszło w środę 7 października sprzed budynku szkoły muzycznej, mieszczącego się u zbiegu ul. Mieszka I i Dworcowej. Kamery monitoringu uchwyciły sprawcę tego czynu - teraz policjanci stawiają mu warunki.

- Niniejszym wzywa się mężczyznę ze zdjęcia do stawiennictwa w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ulicy Jana Pawła II 2, w środę, 21 października br. o godzinie 9:00 na pokój 223 wraz ze skradzionym przez niego w środę, 7 października 2020 roku z terenu Szkoły Muzycznej przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie rowerem - informuje KPP Gniezno, która prezentuje zdjęcie z kamery monitoringu z zamazaną twarzą sprawcy i apelem skierowanym do niego w sytuacji, gdyby jednak nie stawił się na komendzie: - W przeciwnym wypadku zostaną opublikowane zdjęcia i film z jego wizerunkiem.

4 komentarzy