środa, 21 października 2020 18:38

Dachowanie na polu

 

W późne, środowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze z Niechanowa w kierunku Karsewa.

Do zdarzenia doszło 21 października, około godziny 17 na prostym odcinku drogi tuż za Niechanowem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie tej doszło do dachowania samochodu osobowego marki Seat Ibiza razem z ciągniętą przez niego przyczepką. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano samochód leżący na dachu na pobliskim polu, który został już opuszczony przez kierującego. Po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo


3 komentarzy

  • Link do komentarza Kierownik czwartek, 22 października 2020 19:02 napisane przez Kierownik

    Szofer uważaj na słowa. Akurat kierowca jechał 45km na godz wina byla przyczepki z wypożyczalni z uszkodzonym kołem. Pomyśl co rodzina przeżywa .

  • Link do komentarza Anonim czwartek, 22 października 2020 17:28 napisane przez Anonim

    Zajmij się swoim życiem skoro niewiesz jak było naprawdę. Kierowca jechał tylko 45km na godz. Wina była przyczepki. Postaw się na miejscu rodziny jaki dramat przeżywają!!

  • Link do komentarza szofer środa, 21 października 2020 22:22 napisane przez szofer

    Tam jest droga prosta, więc gaz do dechy i efekty widzimy prawie co kilkanaście dni. Może jednak pomyśleć o wysepkach zwalniających jazdę tych mistrzów kierownicy?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane