sobota, 24 października 2020 11:14

22 nowe zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformowano w sobotnie przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 13 628 przypadki zakażeń. WUW przekazał, że z tego aż 1473 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś aż 547 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 22 nowe przypadki zakażeń - wszyscy przebywają w izolacji domowej. 

Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się około 200 osób z potwierdzonym koronawirusem. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane