niedziela, 25 października 2020 21:30

Wypadek na szosie między Gnieznem a Kiszkowem

 
Wypadek na szosie między Gnieznem a Kiszkowem źródło: OSP Kłecko

Do poważnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 197 - dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło 25 października, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu DW 197 z drogą prowadzącą od strony Dziećmiarek w kierunku Waliszewa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano OSP Kłecko, OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Pierwszy zastęp, który dotarł do wypadku, zabezpieczył rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy oraz sprawdził stan poszkodowanych. Ostatecznie pomocy medycznej udzielonej przez zespół ratownictwa medycznego wymagały dwie osoby, w tym dziecko. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane