piątek, 30 października 2020 10:49

86 nowych zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformowano w piątkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 21 629 przypadków zakażeń. WUW przekazał, że z tego aż 3082 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski - najwięcej w samym Poznaniu - 653 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 86 nowych przypadków zakażeń. WUW nie informuje, czy są jakiekolwiek nowe osoby znajdujące się w hospitalizacji.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 589 osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 1017 osób. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 30 października 2020 11:54 napisane przez Koryfeusz

    No i wychodzą te ostatnie manifestacje kobiet, a będzie tego jeszcze więcej. Chciało się protestować to trzeba ponosić konsekwencje.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane