poniedziałek, 02 listopada 2020 11:42

Sanepid: aktualnie 1066 osób na kwarantannie

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na poniedziałek 2 listopada.

Jak przekazał gnieźnieński Sanepid, w poniedziałek 2 listopada do godziny 8:00 nie było osób objętych nadzorem epidemiologicznym, a kwarantannie na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego podlegało 1066 osób.

Do tej pory u 1056 osób z terenu powiatu gnieźnieńskiego uzyskano pozytywny wynik na obecność koronawirusa. W związku z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-Cov-2 obecnie:

  • 585 osób jest w izolacji,
  • wyleczonych jest 448 osób,
  • stwierdzono zgon 23 osób.

Na kwarantannie obowiązkowej w związku z przekroczeniem granicy przebywa 55 osób z powiatu gnieźnieńskiego.

2 komentarzy

  • Link do komentarza znający realia poniedziałek, 02 listopada 2020 19:01 napisane przez znający realia

    ŻADNE DURNE ROZPORZĄDZENIE Rządu Romanie. W tych ośrodkach uczą się dzieci opóźnione, które nie poradziłyby sobie z obsługą komputera. I by cokolwiek się te dzieci nauczyły, w celu nabycia samodzielności, trzeba z nimi pracować prawie indywidualnie dodatkowo cały czas patrząć im na ręce.

  • Link do komentarza Roman poniedziałek, 02 listopada 2020 16:18 napisane przez Roman

    Może ktoś powie głośno , ze przez durne rozporządzenie rządu Specjalne Ośrodki Szkolno Wychowawcze działają stacjonarnie i w Gnieźnie stają się ogniskiem koronawirusa- patrz SOSW Nr 1.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane