Wydrukuj tę stronę
wtorek, 03 listopada 2020 09:26

Złodziej sam się nie zgłosił - policja opublikowała nagranie

 
Złodziej sam się nie zgłosił - policja opublikowała nagranie źródło: KPP Gniezno

Policja opublikowała nagranie z kradzieży roweru, której dokonano przed szkołą muzyczną. Sprawca miał szansę oddać jednoślad, ale z tej okazji nie skorzystał - teraz powinien liczyć się z konsekwencjami.

7 października br. sprzed budynku szkoły muzycznej przy ul. Mieszka I młody człowiek skradł rower zaparkowany przed tą placówką. Jednoślad nie był przymocowany, co powinno stanowić swojego rodzaju przestrogę, ale sprawa zaboru mienia została zgłoszona na policję.

Gnieźnieńska komenda, prowadząc postępowanie, w połowie października opublikowała zdjęcie sprawcy z zamazaną twarzą. Apelowała przy tym, żeby sprawca kradzieży zgłosił się z rowerem na komendę w określonym czasie, inaczej jego wizerunek zostanie opublikowany. Ponieważ złodziej się nie pojawił, obecnie KPP Gniezno opublikowała nagranie.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub filmu, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 287 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP Gniezno

 

Galeria