czwartek, 12 listopada 2020 16:53

Napadł i okradł kobietę idącą przez Park Miejski

 

W czwartkowe popołudnie w Parku Miejskim doszło do napadu na kobietę - sprawca miał ją przewrócić i wyrwać torebkę. Policja wydała komunikat.

O zdarzeniu poinformowała nas jedna z gnieźnianek. Jak wynika z naszych ustaleń, sytuacja miała miejsce w czwartek 12 listopada, przed godziną 15 w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa w rejonie pomiędzy ul. Sobieskiego a ul. Kasprowicza. Do kobiety idącej ścieżką podbiegł mężczyzna, który wyrwał jej torebkę. W trakcie tego napadnięta przewróciła się, odnosząc przy tym obrażenia - sprawca po zabraniu torebki oddalił się w nieznanym kierunku. 

Poszkodowana poinformowała o zdarzeniu przypadkowych przechodniów, którzy powiadomili o wszystkim policję. Na miejsce przybyło natychmiast kilka patroli, które przeszukały teren parku oraz okolicę, jednak sprawca zdążył się już ulotnić. Napadnięta kobieta wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. 

Na tę chwilę gnieźnieńska policja nie udziela żadnych dodatkowych informacji, ale jednocześnie wydała komunikat następującej treści, prosząc nas o publikację:

Osoba, która dzisiaj w Parku Miejskim w Gnieźnie znalazła portfel i odniosła na osiedle Orła Białego w Gnieźnie, proszona jest o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 47 77 21 211.

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza spacerowicz niedziela, 15 listopada 2020 10:19 napisane przez spacerowicz

  Złapali go czy nie?

 • Link do komentarza Benon sobota, 14 listopada 2020 11:26 napisane przez Benon

  Zenonowi coś nie styka. Przypadek trudny, nawet nie do uleczenia.

 • Link do komentarza magda sobota, 14 listopada 2020 09:50 napisane przez magda

  alejki parkowe nie dość, że nierówne, nieposprzątane i pełne gnijących liści, pełne kałuż to do tego jeszcze o tyle niebezpieczne!!!

 • Link do komentarza Obserwator piątek, 13 listopada 2020 19:44 napisane przez Obserwator

  Bardzo dobrze ze nagrywają numery rejestracyjne i mam nadzieje ze na dniach każda z osób protestujących dostanie po 10 tyś zł mandatu za małpi mózg,a nawet brak mózgu...
  Osoby protestujące powinny mieć z miejsca tez odebrane 500+ bo za dobrze mają i w dupach się poprzewracało...

 • Link do komentarza ariel87 piątek, 13 listopada 2020 13:44 napisane przez ariel87

  zenon dobrze ze ty jesteś taki honorowy że sam sobie nadałeś prawo decydowania o tym kto ma honor a kto go nie ma :]

 • Link do komentarza tomek piątek, 13 listopada 2020 08:23 napisane przez tomek

  Coraz ciekawiej robi się w tym mieście. Wandalizmy, demolki, napady... nieźle, nieźle.

 • Link do komentarza Zenon czwartek, 12 listopada 2020 21:36 napisane przez Zenon

  Polocja zamiast bandytów łapać to pilnuje biur poselskich pisu i nagrywa tablice rejestracyjne protestujacych kobiet. Każdy policjant który obecnie nosi mundur jest bez honoru.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022