piątek, 20 listopada 2020 07:41

Wysadzono bankomat w pobliżu komisariatu Policji!

 

Do wyjątkowo zuchwałej kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek - złodzieje wysadzili w powietrze bankomat znajdujący się naprzeciwko sklepu samoobsługowego Dino w Kłecku, zaledwie 50 metrów od miejscowego komisariatu policji.

Do zdarzenia doszło 20 listopada w środku nocy. Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, mieszkańców domów położonych przy ul. Armii Poznań, Dworcowej i Słonecznej około godziny 3 w nocy obudziła głośna eksplozja, będąca wynikiem wysadzania w powietrze bankomatu PKO. Zaraz po tym miano słyszeć samochód odjeżdżający z piskiem opon.

Na miejsce wkrótce przybyły patrole policji, a także powiadomiona straż pożarna, która pomogła zabezpieczyć rejon zdarzenia. Zastano już wówczas zdemolowane wnętrze pomieszczenia sąsiadującego z bankomatem oraz rozrzuconego jego elementy i pełno banknotów o różnych nominałach.

Na te chwilę na miejscu trwają działania policji oraz śledczych - nie wiadomo jaka kwota pieniędzy została skradziona. KPP Gniezno póki co nie udziela żadnych dodatkowych informacji w tej sprawie z uwagi na dobro prowadzonego postępowania.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza pytacz niedziela, 29 listopada 2020 14:11 napisane przez pytacz

  I co złapano ich???,

 • Link do komentarza Gość001 piątek, 20 listopada 2020 20:56 napisane przez Gość001

  Ludzie myślą że jak obok komisariatu to sam budynek wstanie i złapie złodzieja. Nie ważne ile metrów obok budynku jest bankomat może być i w samym komisariacie, jak policjanci w nocy patrolują miasteczka i wioski to ich tam nie ma.... Dziwne że jak złodziej okrada osobę prywatną gdy ta jest na wakacjach to nie ma ona pretensji że ich dom nie złapał złodzieja. To taka sama sytuacja. Nie ma cię w domu złodziej działa. Myślicie że tak konkretną akcje zaplanowały jakieś leszcze. Sądzę że tej nocy to policjanci byli pilnowani a nie oni pilnowali okolice.

 • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 20 listopada 2020 16:05 napisane przez mieszkaniec

  Brawo. Pod nosem psiej budy.

 • Link do komentarza bobhaus piątek, 20 listopada 2020 10:01 napisane przez bobhaus

  Kryzys się zaczyna.Koniec roku kredyty do spłaty.A przychodów brak.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane