niedziela, 22 listopada 2020 15:17

Zderzenie dwóch samochodów w Gurowie

 
Zderzenie dwóch samochodów w Gurowie źródło: OSP Niechanowo

W niedzielne południe na skrzyżowaniu dwóch dróg przechodzących przez Gurowo w gminie Niechanowo, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 22 listopada około południa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu drogi z Niechanowa do Żydowa i z Grotkowa w kierunku Gurówka, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Forda i Peugeota.

Wszyscy podróżujący pojazdami wyszli z nich o własnych siłach - ostatecznie nikt nie wymagał pomocy medycznej. Wezwane na miejsce OSP Niechanowo zabezpieczyło uszkodzony pojazd oraz rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Okoliczności kolizji ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane