poniedziałek, 23 listopada 2020 09:02

Dachowanie w polu z prawie 3 promilami

 
Dachowanie w polu z prawie 3 promilami zdjęcie nadesłane

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 190, gdzie miało miejsce dachowanie samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 22 listopada, po godzinie 15. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, 41-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, jadąc samochodem osobowym marki Opel w rejonie wsi Ułanowo (gmina Kłecko), stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł na pole, gdzie koziołkował, aż pojazd zatrzymał się w pozycji na dachu. 

Na miejsce zadysponowano OSP Kłecko i OSP Ułanowo, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Kierujący, po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. 

Jak ustalono, 41-latek miał ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie. Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym. Kierujący odpowie teraz za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane