wtorek, 24 listopada 2020 08:41

Cysterna wpadła do rowu na DK15

 
Cysterna wpadła do rowu na DK15 źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowy ranek służby zostały poinformowane o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 24 listopada, około godziny 7 na szosie prowadzącej przez Czeluścin. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ciągnik siodłowy marki DAF z naczepą typu cysterna (pusta) z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał z jezdni i zatrzymał się w rowie, uderzając nieznacznie w drzewo. 

Na miejsce zadysponowano OSP Czerniejewo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Kierującemu pojazdem nic się nie stało.

Działania wyjaśniające okoliczności kolizji prowadziła policja, a w najbliższych godzinach można spodziewać się utrudnień na DK15 związanych z koniecznością wyciągnięcia pojazdu z powrotem na drogę.

źródło: OSP Czerniejewo

3 komentarzy

  • Link do komentarza Oli wtorek, 24 listopada 2020 22:05 napisane przez Oli

    Może kierowca cysterny też taki romantyk jak Ewa i się zapatrzył na piękny wschód słońca

  • Link do komentarza Janusz wisniewski wtorek, 24 listopada 2020 19:07 napisane przez Janusz wisniewski

    Przejeżdżałem tamtendy o 4:30 i juz leżał w rowie

  • Link do komentarza Ewa wtorek, 24 listopada 2020 10:40 napisane przez Ewa

    Jaki piekny wschód Słońca!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane