wtorek, 24 listopada 2020 11:29

Zaginęła

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginioną 16-latkę, która wyszła z domu i nie powróciła do tej pory.

Jak nas poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, Alicja Z. odnalazła się - powróciła do domu.

Alicja Z. zaginęła w czwartek 19 listopada br. w godzinach wieczornych. 16-latka spakowała swoje rzeczy do plecaka, po czym wyszła z mieszkania oddalając się z nieznaną osobą ciemnym samochodem. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Alicja Z. ubrana była w czarną odzież i obuwie. Może posiadać przy sobie granatowo - niebieski plecak.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu lub widziały zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub 112.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane