środa, 25 listopada 2020 09:15

Zaginiona nastolatka odnalazła się

 

Zaginiona 16-letnia mieszkanka Gniezna, która kilka dni temu opuściła dom i oddaliła się w nieznanym kierunku, odnalazła się.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych informowaliśmy o zaginięciu 16-letniej mieszkanki Gniezna, która kilka dni temu spakowała się i wyszła z domu. Od tej pory jej bliscy nie mieli informacji o miejscu jej przebywania.

Po opublikowaniu komunikatu, w godzinach wieczornych, nastolatka odnalazła się - powróciła do swojego domu, jest cała i zdrowa. Policja dziękuje za sygnały i informacje w tej sprawie.

1 komentarz

  • Link do komentarza A niedziela, 29 listopada 2020 17:10 napisane przez A

    Gdzie była? Z kim i dlaczego..... Całe Gniezno szukało, sama sie przejęłam jako matka chce odpowiedzi!!!! tak jak Ci panowie którzy zaginęli i wrócili do żon bez wyjaśnień....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane