czwartek, 26 listopada 2020 17:48

Zdarzenie drogowe w Lulkowie

 

W czwartkowy wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 15.

Do zdarzenia doszło 26 listopada około godziny 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód marki Opel typu bus przewożący pracowników, jadąc od strony Gniezna w kierunku Trzemeszna, z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał na lewy pas drogi, a następnie z jezdni do rowu, gdzie lewym przodem uderzył w drzewo. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce okazało się, że wszyscy podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach - zespół ratownictwa medycznego zajął się jedną osobą poszkodowaną, która jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane