piątek, 04 grudnia 2020 10:20

Potrącenie 11-letniego dziecka

 

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 11-letni chłopiec, który został potrącony przez samochód w Szczytnikach Czerniejewskich.

Do zdarzenia doszło w czwartek 3 listopada około godziny 16:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 62-letnia mieszkanka Żydowa na łuku drogi, na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze, gdzie potrąciła 11-letniego chłopca.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, które po opatrzeniu poszkodowanego zdecydował się o przetransportowaniu dziecka do szpitala we Wrześni, a następnie do szpitala dziecięcego w Poznaniu. Okoliczności wypadku ustala policja.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane