poniedziałek, 07 grudnia 2020 08:22

Ścięta latarnia na ul. Roosevelta - kierująca autem była pijana

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony weekend na ul. Roosevelta, gdzie samochód osobowy ściął przydrożną latarnię - kierująca była kompletnie pijana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 grudnia w nocy. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, przed godziną 2 kierująca kierująca samochodem marki Audi A6, jadąc od strony centrum w kierunku Jankowa Dolnego, straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzyła w latarnię, doprowadzając do jej przewrócenia. 

Kierująca pojazdem nie odniosła poważniejszych obrażeń, ale nie uniknie ona konsekwencji swojego czynu - po przybyciu na miejsce patrolu policji okazało się, że kierująca autem 54-letnia kobieta jest pijana. Badanie wykazało u niej 3 promile alkoholu w organizmie.

Po wykonaniu czynności 54-latka, mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, została zwolniona do domu. Pojazd został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Teraz kobieta odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie tj. jazdę w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do zdarzenia drogowego.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza czytelnik wtorek, 08 grudnia 2020 11:25 napisane przez czytelnik

    Onegdaj ważnym osobom z Gniezna tez włos z głowy nie spadł za jazdę po pijanemu.

  • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 07 grudnia 2020 19:44 napisane przez Obserwator

    Jak te stare babsko mogło si e tak zachlać...Brak słów i wstyd dokładny

  • Link do komentarza Endriu poniedziałek, 07 grudnia 2020 12:51 napisane przez Endriu

    Karać za jazdę po pijanemu i do bólu ale znając realia kara będzie niska a może śmieszna zabranie prawa jazdy na 6 miesięcy!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane