Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 07 grudnia 2020 08:22

Ścięta latarnia na ul. Roosevelta - kierująca autem była pijana

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony weekend na ul. Roosevelta, gdzie samochód osobowy ściął przydrożną latarnię - kierująca była kompletnie pijana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 6 grudnia w nocy. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, przed godziną 2 kierująca kierująca samochodem marki Audi A6, jadąc od strony centrum w kierunku Jankowa Dolnego, straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzyła w latarnię, doprowadzając do jej przewrócenia. 

Kierująca pojazdem nie odniosła poważniejszych obrażeń, ale nie uniknie ona konsekwencji swojego czynu - po przybyciu na miejsce patrolu policji okazało się, że kierująca autem 54-letnia kobieta jest pijana. Badanie wykazało u niej 3 promile alkoholu w organizmie.

Po wykonaniu czynności 54-latka, mieszkanka powiatu gnieźnieńskiego, została zwolniona do domu. Pojazd został zabezpieczony na parkingu depozytowym. Teraz kobieta odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie tj. jazdę w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do zdarzenia drogowego.

 

3 komentarzy