środa, 09 grudnia 2020 09:29

Poranny pożar samochodu ciężarowego

 
Poranny pożar samochodu ciężarowego źródło: OSP Trzemeszno

W środowy ranek służby otrzymały powiadomienie o pożarze pojazdu, do jakiego doszło na szosie łączącej Witkowo z Trzemesznem.

Do zdarzenia doszło 9 grudnia, po godzinie 6 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w samochodzie ciężarowym marki Iveco, jadącym przez miejscowość Miaty doszło do pożaru, który w krótkim czasie objął część ładunkową oraz fragment kabiny kierowcy.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno, JRG Gniezno i OSP Witkowo. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozległy pożar pojazdu oraz kierowcę, który zdołał go opuścić do tego czasu. Działania polegały na stłumieniu płomieni oraz dogaszeniu elementów samochodu, który w znacznej części uległ spaleniu.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany, a potem odbywał się wahadłowo. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane