sobota, 19 grudnia 2020 09:42

W Skorzęcinie z jeziora wyciągnięto samochód

 
W Skorzęcinie z jeziora wyciągnięto samochód zdjęcia: OSP Skorzęcin

W późny piątkowy wieczór służby zostały powiadomione o pojeździe, który został zauważony w wodach Jeziora Niedzięgiel.

Sytuacja miała miejsce 18 grudnia, około godziny 20. To wówczas policjanci zostali powiadomieni o samochodzie osobowym, który miał znajdować się w jeziorze w rejonie Rybakówki.

Po dojeździe we wskazane miejsce zastano pojazd marki Volkswagen częściowo zanurzony w wodzie, a w środku ani pobliżu nie było nikogo, kto mógłby nim kierować. Wezwana do pomocy OSP Skorzęcin oraz OSP Witkowo pomogły w wyciągnięciu pojazdu na brzeg, a także przeszukaniu okolicy - nikogo jednak nie znaleziono.

Po pewnym czasie policji udało się ustalić tożsamość właściciela pojazdu i go odnaleźć w miejscu zamieszkania. U mężczyzny po badaniu stwierdzono 1,6 promila alkoholu w organizmie - mężczyzna został zatrzymany, a pojazd został zabrany przez holownik. Okoliczności zdarzenia zostaną jeszcze ustalone.

zdjęcia: OSP Skorzęcin

2 komentarzy

  • Link do komentarza Majomir niedziela, 20 grudnia 2020 18:18 napisane przez Majomir

    Samochód chciał się napić wody tylko te modele tak mają

  • Link do komentarza Jankowska Gizela sobota, 19 grudnia 2020 13:03 napisane przez Jankowska Gizela

    Wnioskuję, że fakir ma fantastyczne poczucie humoru ! Po prostu świątecznie umył samochód. Czy nie lepiej było jechać na myjnie ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane