niedziela, 20 grudnia 2020 10:00

Wieczorny pożar koło Kiszkowa

 
Wieczorny pożar koło Kiszkowa źródło: OSP Kiszkowo

Kilka zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego budynku, który spłonął w Karczewku w gminie Kiszkowo. Działania prowadzone były do późnej nocy.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia, około godziny 21. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu, znajdującego się na terenie Karczewka, położonego niedaleko Kiszkowa. Na miejsce skierowano kilka zastępów z OSP Kłecko, OSP Kiszkowo, OSP Dąbrówka Kościelna oraz JRG Gniezno. 

Po dotarciu pierwszych strażaków zastano rozległy się pożar parterowego, drewnianego domku letniskowego z użytkowym poddaszem, który w całości pochłaniał ogień. 

Działania prowadzone na miejscu polegały przede wszystkim na stłumieniu pożaru oraz dogaszaniu płonących elementów - mimo to budynek w całości zdołał strawić ogień. W zdarzeniu nikt na szczęście nie odniósł obrażeń. 

Działania gaśnicze zakończyły się po północy. Na miejscu obecna była również policja z Kłecka.

 

zdjęcia: OSP Kłecko, nagranie: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane