sobota, 26 grudnia 2020 00:01

Pożar samochodu na ul. Roosevelta

 

Do kolejnej, wieczornej akcji zostali zadysponowani gnieźnieńscy strażacy w bożonarodzeniowy wieczór - tym razem na ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło 25 grudnia, po godzinie 23. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego, do którego doszło na wysokości CK eSTeDe. 

Na miejsce zdarzenia przybył zadysponowany zastęp JRG Gniezno, który po dotarciu zastał rozległy pożar komory silnika. Działania polegały na stłumieniu ognia za pomocą wody, a następnie dogaszeniu pojazdu przy użyciu piany gaśniczej.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Na czas akcji przejazd ul. Roosevelta był chwilowo zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane