wtorek, 29 grudnia 2020 16:44

Uderzenie w bariery na S5

 
Uderzenie w bariery na S5 źródło: OSP Czerniejewo

We wtorkowe popołudnie służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu, do jakiego doszło na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 29 grudnia, po godzinie 14.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie w kierunku Bydgoszczy, między MOP-em a węzłem Gniezno Południe kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbity pojazd oraz podróżujące nim osoby, które opuściły go o własnych siłach - nie była wymagana pomoc medyczna. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia rozlanych płynów eksploatacyjnych i rejonu zdarzenia do czasu usunięcia auta z drogi. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane