wtorek, 29 grudnia 2020 17:34

Szpital już zaczął szczepienie pracowników

 

Szpital Pomnik Chrztu Polski poinformował, że już rozpoczął szczepienia podległych sobie pracowników, którzy wcześniej złożyli taką deklarację.

Obecnie trwa w całym kraju tzw. "Etap 0", w ramach którego, zgodnie z informacjami Ministerstwa Zdrowia, szczepienia dostępne są tylko dla określonych grup zawodowych tj. pracowników służby zdrowia, Domów Pomocy Społecznej oraz personelu tych jednostek.

Szczepienia dla osób zatrudnionych w placówkach zdrowia są dobrowolne, jednak jak wczoraj informowała dyrekcja gnieźnieńskiej lecznicy, około 80% osób pracujących w tej jednostce, zdecydowało się poddać szczepieniu. Dzisiaj, jak poinformował Szpital, rozpoczęło się szczepienie pierwszych osób. 

Jak informują strony rządowe, proces rejestracji powszechnych szczepień dla pozostałych osób mają się rozpocząć już w połowie stycznia 2021 roku. Szczepienia mają być dobrowolne.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Dziadek środa, 30 grudnia 2020 09:46 napisane przez Dziadek

    Gdzie można zapisać się na listę już zaszczepionych? Bo są głosy, że taka już się w środowisku tworzy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane