sobota, 02 stycznia 2021 12:21

Uderzył w budynek, hydrant i ściął znak - był pijany

 
Uderzył w budynek, hydrant i ściął znak - był pijany zdjęcie nadesłane

W noworoczne popołudnie w centrum Gniezna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. 

Sytuacja miała miejsce 1 stycznia, około godziny 15.30. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący samochodem osobowym, jadąc ul. Mieszka I od strony ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki, na łuku drogi wpadł na chodnik. Następnie uderzył w budynek, hydrant, po czym ściął znak, wrócił na jezdnię i zatrzymał się na wysepce oddzielającej pasy ruchu. 

Po wszystkim kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Wezwani policjanci ruchu drogowego ustalili jego personalia i zatrzymali go - jak udało się nam potwierdzić w KPP Gniezno, u 32-letniego mężczyzny stwierdzono 1,8 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie on za spowodowanie zdarzenia drogowego w stanie nietrzeźwości. Czynności w sprawie trwają. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza szofer sobota, 02 stycznia 2021 20:40 napisane przez szofer

    Co za kretyn! mógł przecież zabić osobą idącą spokojnie i bezpiecznie tym chodnikiem! jednak przed wojną było lepiej pod względem obecnego RODO, bo taki delikwent od razu byłby przedstawiony czytelnikom nie tylko z imienia i nazwiska, a nawet podano by jego adres. To lepsze niż kara finansowa.

  • Link do komentarza Błachu sobota, 02 stycznia 2021 16:23 napisane przez Błachu

    A było nająć taxi!!!

  • Link do komentarza Daniel sobota, 02 stycznia 2021 15:35 napisane przez Daniel

    Takiemu to taki mandat dowalić i pracę społeczne do końca jego życia. A po drugie zamknąć ruch samochodowy w mieście tylko rowerami na pieszo i autobusami ale autobusy ekologiczne, a samochodem jak chcesz jeździć masz przecież obwodnicę jedz nad morze i spowrotem a nie kręcisz się po mieście jak g... o w przeremblu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane