niedziela, 03 stycznia 2021 10:57

50 nowych zakażeń i 3 zgony

 

W niedzielne przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 3 stycznia, na terenie kraju potwierdzono 5739 przypadków zakażeń - z tego 495 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 50 nowych zakażeń. Jest to 3,44 przypadku na 10 tys. osób. Odnotowano także 3 zgony z powodu chorób współistniejących.

Od wtorku 24 listopada dane związane z kolejnymi zakażeniami nie są podawane przez Sanepid oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki, a jedynie przez centralny system prowadzony przez Ministerstwo Zdrowia. Wśród tych danych nie ma podanych informacji o aktualnej liczbie osób zakażonych. Od początku wystąpienia pierwszego przypadku w powiecie gnieźnieńskim były to ok. 5762 osoby. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jaś wtorek, 05 stycznia 2021 08:07 napisane przez Jaś

    Do qter. Czy wesz że szczepienia organizuje ministerstwo zdrowia? Czepiaj się twojego ukochanego rządu,bo starostwo to samorząd i nic mu do tego.

  • Link do komentarza qter niedziela, 03 stycznia 2021 21:17 napisane przez qter

    Czy starostwo opracowało już harmonogram szczepień przeciwko Covid 19, czy dalej błogo drzemie za zamkniętymi drzwiami swojego okazałego budynku? Może Pan Starosta udzieli szerokiej wypowiedzi na ten temat.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane