piątek, 08 stycznia 2021 12:52

Zaginął 72-letni mieszkaniec Gniezna

 

Policja oraz rodzina poszukują zaginionego 72-letniego mieszkańca Gniezna, który w miniony czwartek wieczorem wyszedł z domu i do tej chwili nie powrócił.

KOMUNIKAT NIEAKTUALNY - MĘŻCZYZNA ODNALAZŁ SIĘ W SOBOTĘ 9 GRUDNIA W GODZINACH PORANNYCH

Zaginiony Jan w miniony czwartek 7 stycznia około godziny 20 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania przy ul. Sobieralskiego i do tej chwili nie powrócił. Mężczyzna nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Mężczyzna ubrany był w szarą kurtkę z kapturem, jasne spodnie z materiału, buty białe sportowe Puma i czapkę szarą z wełny. 

Zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Osoby mające wiedzę o miejscu przebywania mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub numerem alarmowym 112.
 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane