sobota, 09 stycznia 2021 11:45

Świadkowie uratowali tonącą kobietę

 
Świadkowie uratowali tonącą kobietę źródło: OSP Czerniejewo

W sobotni ranek służby zostały zaalarmowane informacją o kobiecie, która ma się znajdować w jednym ze stawów na terenie Czerniejewa i potrzebować pomocy.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia, przed godziną 9. Wówczas to jeden z mieszkańców Czerniejewa zauważył, że w stawie znajdującym się w rejonie ul. gen. Lipskiego znajduje się kobieta, która potrzebuje pomocy. Po powiadomieniu służb, wspólnie ze znajomym, udało się im wyciągnąć na brzeg poszkodowaną jeszcze przed przybyciem pierwszego zastępu.

Po chwili na miejsce dotarło OSP Czerniejewo, a wkrótce także JRG Gniezno z łodzią. Kobieta była przytomna, ale wychłodzona - udzielono jej pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, który przetransportował ją do szpitala. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

źródło: OSP Czerniejewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane