poniedziałek, 11 stycznia 2021 12:06

Zasnął za kierownicą ciężarówki i zjechał do rowu

 

Na szczęście niegroźnie dla innych użytkowników drogi zakończyło się zdarzenie, które miało miejsce na S5 w rejonie Pyszczynka.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 8 stycznia, na drodze ekspresowej S5. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą jadąc w kierunku Poznania zasnął za kierownicą, a następnie wjechał do przydrożnego rowu, gdzie siłą rozpędu przejechał kilkaset metrów.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a w związku z utrudnieniami polegającymi na wyciągnięciu pojazdu z rowu konieczne było czasowe zamknięcie obu pasów ruchu w kierunku Poznania, co nastąpiło w nocy z piątku na sobotę.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 11 stycznia 2021 12:47 napisane przez szofer

    Facet na kolanach powinien iść do Częstochowy, ze tylko tak zjechał do rowu, że nie wywrócił transportu, że przeżył i przede wszystkim, ze nikomu nie uczynił krzywdy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane