czwartek, 14 stycznia 2021 07:33

Znaleziono rower - poszukiwany właściciel

 

Gnieźnieńscy policjanci są w posiadaniu roweru, który został odnaleziony kilka dni temu na terenie miasta i czeka teraz na właściciela.

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie są w posiadaniu srebrnego roweru - jednoślad został znaleziony 4 stycznia 2020 roku w rowie przy ulicy Dalkoskiej w Gnieźnie.

Osoba, która utraciła jednoślad proszona jest o kontakt osobisty z prowadzącą sprawę st. sierż. Patrycją Piorowicz – ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie lub telefonicznie pod numerami tel. 786-936-218, sekretariat Wydziału Prewencji tel. 47 77 21 229 426-02-29. Rower czeka na właściciela.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane