środa, 20 stycznia 2021 09:26

Pijany 20-latek uszkodził ekran samoobsługowy w restauracji

 

Na gorącym uczynku policjanci prewencji zatrzymali 20-latka, który w jednej z restauracji zniszczył ekran monitora kiosku samoobsługowego. 

W nocy z 15 na 16 stycznia 2021 roku policjanci prewencji z gnieźnieńskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu ekranu monitora kiosku samoobsługowego w jednej z restauracji typu fast food na terenie Gniezna. Krótko po zdarzeniu zatrzymali 20-letniego sprawcę - mieszkańca Janowca Wielkopolskiego. Wandal w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze przyjęli od pokrzywdzonego zawiadomienie o przestępstwie. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że sprawca uderzając ręką z całej siły w ekran zniszczył matrycę, czym spowodował straty na szkodę właściciela restauracji.

20-latek został doprowadzony do gnieźnieńskiej komendy. Na podstawie zebranych dowodów śledczy przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia, do którego przyznał się i złożył wyjaśnienia. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Leszek czwartek, 21 stycznia 2021 13:42 napisane przez Leszek

    Z Janowca Wielkopolskiego bandzior. Strach do tego miasta wjeżdżać, przestępczość na każdym kroku, nocą lepiej nie wybierać się tam.

  • Link do komentarza Daniel środa, 20 stycznia 2021 11:34 napisane przez Daniel

    Gnać takiego gnoja jak nie wiem do koloni karnych pozamykać rowy kopać i czyścić no ale mamy wolność drugą ukochaną Amerykę.

  • Link do komentarza Mieszkaniec środa, 20 stycznia 2021 10:17 napisane przez Mieszkaniec

    Z nadzieją patrzę w przyszłość czytając takie artykuły. Rząd kilkoma latami zniszczył wysiłek naszych dziadków.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane