poniedziałek, 25 stycznia 2021 18:06

Złodziej ukradł puszkę z datkami dla chorego dziecka

 
Złodziej ukradł puszkę z datkami dla chorego dziecka kadr z nagrania

Niebywałym zuchwalstem i bezczelnością wykazał się mężczyzna, który dokonał kradzieży puszki z datkami zbieranymi w ramach akcji charytatywnej.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym ze sklepów na ul. Wrzesińskiej. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna dokonujący zakupów, w trakcie kiedy kasjerka miała odwróconą uwagę, schował do swojej siatki postawioną na ladzie puszkę, w której znajdowały się datki na chorą dziewczynkę - Olgę z Kiszkowa. 

Sprawa została zgłoszona na policję - osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z komendą - 47 77 21 211. Policja zapewnia anonimowość.  

 

Małej Oldze można pomóc wspierając akcję w serwisie siepomaga.pl: 

  

2 komentarzy

  • Link do komentarza Poszkodowany piątek, 29 stycznia 2021 07:26 napisane przez Poszkodowany

    Poznaję z monitoringu - dokonał kradzieży u mnie w sklepie(Gniezno) jak również w innych sklepach w podobny sposób. Sprawę zgłosiłem na policję - zachęcam do zgłaszania innych poszkodowanych.

  • Link do komentarza Dominika poniedziałek, 25 stycznia 2021 21:59 napisane przez Dominika

    Może warto sprawdzić kamery na mieście w godzinach kradzieży.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane