wtorek, 02 lutego 2021 08:58

Centrum Handlowe „Jagoda” zaprasza w każdy czas

  Artykuł sponsorowany

Mimo iż obecna sytuacja wciąż wielu może nie napawać optymizmem, to Centrum Handlowe "Jagoda" przy ul. Gdańskiej działa nieprzerwanie i zaprasza do korzystania z oferty sklepów.

Nie ma chyba nikogo, kogo by nie dotknęły utrudnienia życia codziennego w ostatnich miesiącach. Niemniej, na wszystkie potrzeby i wymagania związane z obostrzeniami, Centrum Handlowe "Jagoda" było zawczasu przygotowane. To, a także oferta sklepów znajdujących się w obiekcie przy ul. Gdańskiej pozwoliło sprawić, że większość z nich mogła pozostać nadal otwarta. Dzięki temu centrum handlowe mogło, mimo obostrzeń, pracować w ostatnim czasie cały czas w swojej dotychczasowej formule. 

Teraz, kiedy już praktycznie skończył się świąteczny czas, każdy z nas zaczyna myśleć o tym, co przyniesie przyszłość. Mimo dynamicznych zmian, jakie zachodzą w naszym życiu, każdy szuka pewnej stabilizacji. Dlatego warto pomyśleć zawczasu i przygotować się do swoich planów, korzystając z oferty sklepów.

Myśląc o urlopie - warto zajrzeć do sklepu sportowego Decathlon. Mając plany zmian w mieszkaniu - dobrze zapoznać się z propozycjami sprzętów w Media Expert. Większe i mniejsze zakupy na weekend lub kolejny tydzień można zrobić w sklepie Jagoda Sam, gdzie znajdzie się bogatą ofertę produktów, często niedostępnych w innych sklepach Gniezna. Po drodze czekają także punkt Poczty Polskiej, sklep z odzieżą roboczą i BHP oraz sklep zoologiczny. Jako jedyne na otwarcie czeka jeszcze Centrum Rozrywki dla Dzieci "JupiLand", które jak tylko będzie mogło już działać, ponownie stanie się miejscem zabaw dla najmłodszych (informacje o ponownym otwarciu można śledzić na Facebooku). Z parkowaniem blisko wejścia do Centrum Handlowego "Jagoda"  także nie ma większego problemu. 

Mało czasu na zakupy? Od 10 miesięcy przy Jagoda Sam działa Jagoda SAM MainBox. Wystarczy wykonać zakupy online i zlecić dostarczenie ich do tego swojego rodzaju wyjątkowego "paczkomatu", by móc tylko podjechać i odebrać produkty. Wystarczy wejść na stronę https://bit.ly/JagodaSAM-MainBox i zrobić zakupy po utworzeniu konta. To proste! Zakupy zostaną umieszczone w szafkach z dostosowaną temperaturą, aby produkty zachowały swoją świeżość.

1 komentarz

  • Link do komentarza Maria wtorek, 02 lutego 2021 13:46 napisane przez Maria

    Super sklep polecam czysto miły personel

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane