poniedziałek, 01 lutego 2021 10:32

6 nowych zakażeń

 

W poniedziałkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 1 lutego, na terenie kraju potwierdzono 2503 przypadków zakażeń - z tego 150 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 6 nowych zakażeń. Jest to 0,41 przypadku na 10 tys. osób.  Obecnie 683 osoby znajdują się w kwarantannie. 

Od wtorku 24 listopada dane związane z kolejnymi zakażeniami nie są podawane przez Sanepid oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki, a jedynie przez centralny system prowadzony przez Ministerstwo Zdrowia. Wśród tych danych nie ma podanych informacji o aktualnej liczbie osób zakażonych. Od początku wystąpienia pierwszego przypadku w powiecie gnieźnieńskim było to ok. 6579 osób. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza qter poniedziałek, 01 lutego 2021 16:00 napisane przez qter

    Informujecie o zakażeniach, a o ilości zaszczepionych w powiecie ani słowa. Ile szczepionek do tej pory otrzymał powiat, ile osób zaszczepiono w poszczególnych punktach? Tylko taka informacja pozwoli ocenić jak przebiega u nas walka z pandemią.

  • Link do komentarza Bizon poniedziałek, 01 lutego 2021 11:33 napisane przez Bizon

    Jeszcze wiecej strajkowac.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane